A tak było na naszym pikniku…

W dzisiejszych, jakże zabieganych czasach każda chwila spędzona z dzieckiem jest dla rodziców bardzo ważna. Dlatego po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się 29 maja 2014 roku. Pogoda spłatała nam figla, świętowaliśmy więc w przedszkolu a nie jak co roku, w naszym pięknym ogrodzie, mimo to było wesoło i miło, były przepiękne występy dzieci, tańce i zabawy integracyjne przy muzyce. Rodzice na chwilę mogli wyjść ze swej roli i wspólnie ze swoimi pociechami bawili się jak dzieci.

Po wyczerpujących swawolach należało coś zjeść. I tu także organizatorzy, czyli rodzice stanęli na wysokości zadania. Przygotowano mnóstwo smakołyków: kiełbaskę i karkówkę z grilla, bigos z młodej kapusty, a na deser, popcorn, słodycze, przepyszne ciasta upieczone przez rodziców i wiele innych pyszności.

W naszym przedszkolu  główną misją jest owocna współpraca z rodzicami. Są oni postrzegani jako partnerzy i sojusznicy w pracy wychowawczo-dydaktycznej. Niezmiernie ważna jest także integracja rodzin i ich zaangażowanie wkładane w rozwój dzieci.

Dlatego niezmiernie cieszy fakt, że rodzice z wielką energią i zapałem włączyli się w przygotowanie pikniku. Dzięki ich dobroczynności, przygotowaniu wspaniałych kramików grupowych mogliśmy cieszyć się tym wspaniałym dniem, mimo deszczowej pogody. Organizacja pikniku przebiegła sprawnie i bez żadnych wpadek.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

no images were found